Audiobooki

Przygody Mikołajka podbijają serca najmłodszych, nieco starszych i tych już zupełnie dorosłych czytelników. Książki do słuchania.

Pierwsze przygody Mikołajka. Audio
Do tej pory niepublikowane w wersji audio 5 książek znanych już w Polsce od lat: - Mikołajek, - Mikołajek nie nudzi się w szkole, - Mikołajek i inne chłopki, - Wakacje Mikołajka, - Mikołajek ma kłopoty. Mikołajki znane i pamiętane przez pokolenia. W mistrzowskim wykonaniu Jerzego Stuhra. Ponad 12 godzin słuchania! Wydawnictwo Znak Emotikon jest wyłącznym wydawcą audiobooków o Mikołajku.
Najnowsze przygody Mikołajka. Audio
MÓJ PIERWSZY MIKOŁAJEK. Początek wielkiej przygody. Co można robić w sobotnie popołudnie, kiedy w pobliżu nie ma żadnego kolegi, z którym można by się pobawić, a na dodatek pada deszcz? Kumplom Mikołajka nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Tym razem Mikołajek przygotowuje się do rozegrania najważniejszego meczu o pamiątkowy puchar taty oraz gości kolegę z zagranicy. Jak zwykle nic nie idzie tak jak trzeba. Pełne zwariowanych pomysłów przygody małego urwisa każdego ro...
Nowe przygody Mikołajka. Audio
Arcydzieło duetu Goscinny-Sempe pokazuje, jak dorastać, żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka, no bo co w końcu, kurczę blade!  Kultowe opowiadania o małym urwisie w mistrzowskim wykonaniu Jerzego i Macieja Stuhrów. Doskonałe do wspólnego rodzinnego słuchania!      
Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja. Audio
Kumplom Mikołajka nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Tym razem powracają z kolejną porcją przygód i jak zawsze wkurzają swojego opiekuna Rosoła. Najważniejsza przecież jest dobra zabawa! Kolejne przygody Mikołajka w wykonaniu znakomitych aktorów Jerzego i Macieja Stuhrów. Doskonałe do wspólnego rodzinnego słuchania!
Nieznane przygody Mikołajka. Audio
Najsłynniejszy francuski uczeń ma dwie cechy – nigdy się nie zmienia i nigdy się nie starzeje. A pomysłów na przygody nigdy mu nie brakuje. Prawdziwa gratka dla fanów przygód Mikołajka, historyjki przypadkowo odnalezione w archiwach Goscinny’ego, po raz pierwszy w wersji audio. Opowiadania o paczce kumpli Mikołajka w mistrzowskim wykonaniu Jerzego Stuhra. Doskonałe do wspólnego rodzinnego słuchania!